AKTUÁLNĚ


1. kolo  Moravskoslezské ligy mládeže v plavání s ploutvemi a v rychlostním potápění

dne 15.1. 2022, proběhne  1. kolo  Moravskoslezské ligy mládeže v plavání s ploutvemi a v rychlostním potápění. Sraz všech účastníků bude v 06:45, před 25-ti metrovým bazénem.Mistroství ČR 6.-7. 11. 2021 – ZLÍN

2021-11-06_propozice-MCR-Zlin-2021-1


Aktuální termínová listina – podzim 2021

Zde naleznete aktuální termínovou listinu pro závodníky


Nábor nových členů do klubu NEMO Zlín

                     

Níže přihláška ke stažení

prihlaska_NEMO_Zlin_2021


Ohlédnutí se za letním soustředěním

Od pondělí 23.8. do pátku 27.8. proběhlo předsezónní bazénové soustředění NEMO. Dopolední tréninky proběhly na 50m bazénu ve Zlíně, podvečerní pak na 25m bazénu v Uherském Hradišti. Soustředění bylo zaměřeno na techniku PP, BiFi a správné dýchání pomocí šnorchlu a také na věci, které se špatně trénují na 50m bazénu, když se plave na šířku, tzn. skoky, obrátky a výjezdy. Soustředění se zúčastnili hlavně holky – Kristýna a Daniela Vlčkovy, Kristýna Družbová, Antonie Ondruchová, Adéla Žaludková, Monika Picková a na části soustředění na zlínském bazénu byli také Pavel Skřivánek a Oskar Bursa.


Zahájení pravidelných tréninků po prázdninách

Pravidelné tréninky začínají od čtvrtka 2. září a budou stejně jako minulý školní rok v těchto dnech:

  • Úterý 18 – 19 hod.
  • Čtvrtek 18 – 19 hod.
  • Sobota 7 – 8 hod.

Všechny tréninky jsou do dokončení opravy 25m bazénu na bazénu 50m.
při příchodu na trénink je potřeba dodržet potřebná protiepidemická opatření. U dětí školou povinných stačí čestné prohlášení rodičů, že byli testování ve škole.
podrobnosti o opatřeních viz: informace pro plavecké kluby


Vertical blue

13. až 23. července Bahamy

Vertical Blue je přední světová soutěž hloubkového freedivingu. Skládá se z disciplín: FIM-volné ponoření, CNF-konstantní hmotnosti bez ploutví a CWT-konstantní hmotnosti s ploutvemi. Akce se koná v Dean’s Blue Hole na Long Islandu na Bahamách.

Této soutěže, na které padlo i několik světových rekordů, se účastní i členka našeho NEMO klubu a reprezentantka freedivingu Jarmila Slovenčíková. Podala několik skvělých výkonů, z nichž nejlepší bylo 83 metrů v disciplíně CWT. Blahopřejeme!

výsledková listina
video