Napsali o nás

8.-9.2.2020
Závod Žďárský Gumák
Vítězem čtyřboje se stala Adéla Kneifelová z Nemo Zlín, Jan Janásek obsadil třetí místo.

Mikulášský pohár 2019 – Přerov
5. ročník závodů mladých ploutvařů v Přerově.

14.11.2019
Úspěchy na NEMO TROPHY
Janásek na domácím Nemo Trophy 2019 díky osobním rekordům bral dvakrát stříbro

6.8.2019
Plavec s ploutvemi Janásek si v Egyptě vyměňoval dresy
Jan Janásek v egyptském Sharm El Sheikh absolvoval svoje první juniorské mistrovství světa v ploutvovém plavání.

5.8.2019
Juniorští ploutvaři vezou z Mistrovství světa dvě stříbra
Na přelomu července a srpna, konkrétně 28. července – 4. srpna 2019, hostilo známé egyptské letovisko Sharm El Sheikh Mistrovství světa juniorů v ploutvovém plavání.

12.6.2019
Mistrovství ČR v ploutvovém plavání hostil Zlín
Celkem 216 závodníků a závodnic z 14 klubů se první červnový víkend sjelo do Zlína, kde se konalo Mistrovství ČR jednotlivců v ploutvovém plavání a rychlostním potápění. Pořadatelem letošního mistrovství byl zlínský klub ploutvového plavání NEMO Zlín.

6.6.2019
Zlínský plavec s ploutvemi pojede do Egypta bojovat o světový titul
Šestnáctiletý Jan Janásek na víkendovém Mistrovství České republiky v ploutvovém plavání potvrdil, že patří mezi velké tuzemské talenty. Člen týmu Nemo Zlín získal medaili ve všech svých pěti startech.

21.5.2019
Na Modrém mítinku se přepisovaly české rekordy
Kryštof Bursa (Nemo Zlín) na tradičním závodě Modrý mítink přepisoval české rekordy tabulky kategorie D.

12.2.2019
Žďárský gumák potřetí
Nejrychlejším mužem na trati 400 BF „O Žďárský gumák“ se letos stal Jakub Jarolím z SP LAGUNA Nový Jičín, druhé místo obsadil David Musil z domácího klubu ČOCHTANKLUB Žďár nad Sázavou a třetí příčku vybojoval Jan Janásek z klubu NEMO Zlín.

29.1.2019
Moravskoslezská liga mládeže odstartovala ve Zlíně
První ze tří kol Moravskoslezské ligy mládeže v ploutvovém plavání, která stejně jako v předešlých letech vyvrcholí v listopadu 2019 soubojem s vítězi České ligy mládeže v 18. ročníku Finále, se uskutečnilo v sobotu 26. ledna ve Zlíně.