Napsali o nás


MČR PARDUBICE 

Úspěšné mistrovství republiky v plavání s ploutvemi pro NEMO Zlín.

Od pátku 27.5. do neděle 29.5.2022 proběhlo v Pardubicích Mistrovství republiky v plavání s ploutvemi a rychlostním potápění v bazénových disciplínách. Pro závodníky NEMO Zlín bylo toto mistrovství mimořádně úspěšné, vždyť z 15 kvalifikovaných závodníků si hned 11 přivezlo domů nějakou medaili z individuálního závodu nebo štafety.  

Oskar Bursa se ziskem 6 zlatých a 2 stříbrných medailí se stal nejúspěšnějším závodníkem Mistrovství republiky, byť to bylo v nejmladší kategorii žáků (kat. E). I jako mladší žák velmi pomohl štafetám starších žáků NEMO k zisku medailí na 4 x 50 BiFi (zlato) a 4 x 50PP (stříbro). Jeho starší bratr Kryštof Bursa vybojoval seniorské zlato v disciplínách 50 a 100 BiFi. Kryštof je věkem ještě junior a v této kategorii bude ještě příští rok, přesto na trati 50 BiFi se mu podařilo celkem nečekaně splnit kvalifikační limit pro start na Mistrovství Evropy Juniorů 2022, který proběhne na konci června v polské Poznani. Jeho výkon na trati 50 BiFi je tak určitě nejkvalitnější ze všech výkonů zaplavaných závodníky NEMO. Kryštofa v juniorské mužské kategorii skvěle podpořil Jáchym Uchytil, který si na 50 a 100 BiFi vytvořil výborné osobáky a stačilo to vždy na 3. místo.

V ženách a juniorkách se skvěle předvedla opět sprinterka Adéla Kneifelová, která výkony blízkými svých osobních maxim vyplavala 4 stříbra a excelentním výkonem pomohla ženské štafetě na 4 x 100 PP k zisku bronzové medaile. Adélu podporovala Petra Polišenská, která sice v individuálních disciplínách na medaili nedosáhla, ale 4. a 5. místo na hladinovou a podvodní stovku v osobních rekordech určitě potěší a taky byla tahounkou štafety. Po třech letech se na republice představila opět Monika Hamšíková. V individuálních disciplínách byla nejlépe na 10. místě, ale vše zaplaváno na úrovni osobních rekordů a pomohla k zisku bronzu ve štafetě. Starší kolegyně podpořila v bronzové štafetě i juniorka Kristýna Vlčková, která si také odváží nádherný úspěch v individuálním závodě 100 PP a to bronzovou medaili. Dále předvedla velmi pěkné výsledky v ostatních disciplínách.

Výborné výsledky ve starších žácích (kat. D) předvedl Aleš Huňa a získal 3 zlaté a 1 stříbrnou medaili v individuálních závodech a výrazně pomohl štafetám starších žáků na 4 x 50 PP a 4 x50 BiFi k zisku stříbrné respektive zlaté medaile. Dobře mu sekundovala Nikol Svinkásková, která také vyplavala 3 zlaté a jednu stříbrnou medaili a výrazně pomohla štafetě starších žáků k zisku zlata na 4 x 50 BiFi. Do této štafety se hodilo i individuální 3 místo Terezy Novotné v disciplíne 50 BiFi starších žákyň a také nezklamala ve štafetě na 4 x 50 PP. Vyloženě štafetovou závodnicí se ukázala Adéla Žaludková, která excelentním výkonem podpořila zisk stříbrné medaile smíšené štafety starších žáků na 4 x 50 PP a dobře se prezentovala i v dalších disciplínách, i když to byly umístění okolo 10. místa.

Žofka Čadová sice odjela bez medaile, ale tři osobáky ze třech startů a vědomí, že ještě příští rok startuje v kategorii dorostu ( kat. C) dává dobré vyhlídky do dalších let. Velmi podobně je na tom Tobiáš Tlusták, který se poměrně rychle zlepšuje a výsledkem byly dvě umístění v první desítce pořadí dorostu (kat. C). Daniela Vlčková si sice nezaplavala žádný osobák, ale její výkony na 50 a 100 PP byly velmi pěkné. Posledním závodníkem, kterého jsme ještě nezmiňovali je Anička Slovenčíková. Té se podařily dva skvělé osobáky na 100 a 400 PP. Umístění mezi 10. – 18. místem v sedmi disciplínách v kategorii mladších žákům dává optimismus do příštího roku, kdy Anička v této kategorii ještě zůstává.

Trenérské duo klubu NEMO – Mojmír Knápek a Vilém Čejka – odjíždělo z Pardubic velmi spokojeno, ale s vědomím, že udržet takovou medailovou žeň i pro příští roky bude obtížné a zavazující. Bez podpory od ostatních členů klubu a rodičů sportovců se to určitě neobejde a oba tímto za pomoc děkují. 

 


MČR družstev – Potápěčská liga

V termínu 9.-10.4. 2022 proběhlo mistroství ČR  družstev v Olomouci. Nemo Zlín dalo dohromady dívčí skupinu, která nás na těchto závodech reprezentovala. Holky byly úžasné, dokázaly reprezentovat klub se ctí a skvělým výsledkem. Děkujeme a přejeme další nezapomenutelné výkony a zážitky na závodech.


III. kolo MSLM v N.Jičíně 12.3.2022

V sobotu  12.3. 2022 se velmi malá výprava NEMO o počtu 6 závodníků zúčastnila III. kola MSLM. Plavalo se pro zlíňáky v nepříliš oblíbené plytké pětadvacítce v Novém Jičíně. Svůj standart předvedl mezi nejmladšími Oskar Burza a zvítězil v disciplíně 25RP a byl druhý na 50PP a 400 BiFi. Nikdo jiný pódiové umístění nevyplaval. V kat. E také startující Aničce Slovenčíkové se závody vyloženě nepovedly a určitě na ně ráda rychle zapomene. V kat. D jsme na startu nikoho neměli. V kat. C potěšili svým zlepšením v BiFi disciplínách Tobiáš Tlusták (stovka poprvé pod minutu za 58,5s), Kristýna Družbová na 100 a 400 BiFi a Tonička Ondruchován na 400 BiFi. Daniela Vlčková se již trochu srovnala s plaváním PP tratí novou „dospěláckou“ technikou a projevilo se to zlepšením času na 200 PP o 4 sekundy. Jinak je ale pořád vidět hlavně u delších tratí náš tréninkový deficit v počtu hodin strávených ve vodě oproti jiným klubům, což se snažíme hlavně u kat. C alespoň z části dohnat zapojením se plavců této kategorie do některých ranních tréninků.


II kolo MSLM 2022

V sobotu 19. února proběhlo II. kolo MSLM v Přerovském 50m bazénu. Plavaly se zde disciplíny, které se na 25m bazénech moc neplavou, tzn. 50RP a 800 PP. Pro prvoročáky v kategorii C to byl první pokus zaplavat si tuto disciplínu. Všichni disciplínu v pohodě zvládli (až na Moniku Pickovou, ale to jsme věděli a ta měla za úkol uplavat 35m pod vodu, což se jí povedlo) a zapsali si základní osobák v této disciplíně. Další osobáky padaly v disciplíně 50PP u kat. D, kde byla škoda diskvalifikace Míši Gracové za předčasný start při jinak krásném výkonu. Předčasný start se ještě poved Dany Vlčkové na 800 PP, tam to bolí víc, protože tato disciplína se tak často neplave. Osmistovku nakonec nejlépe zvládla Kristýna Družbová ( obsadila 9. místo) a Adéla Žaludková, které ji bez problémů zvládly v monoploutvi. To se nedá říci o Dany Vlčkové, která „vytuhla“ po 200 metrech a Žofce Čadové, která se s monoploutví do cíle protrápila. Tobiáš Tlusták, Tereza Novotná a Míša Gracová osmistovku plavali v gumách a tím na nějaké lepší umístění nemohly pomýšlet. Následné stovky po osmistovce už nebyly nic moc, byla vidět výrazná únava závodníků. Největší zlepšení udělaly nejmladší závodnice – Klára Družbová se zlepšila o 5 vteřin na 50PP a o 10 vteřin na 100 BiFi a Anička Slovenčíková dokonce vyplavala dvakrát čtvrté místo a to na 50PP a 200 PP a jako prvoročačka v E hodně potrápila holky o rok starší. Podařilo se nám pro ni najít vhodnou monoploutev a za poslední měsíc srazila výrazně všechny své časy v PP disciplínách. Nakonec největší problémy byly s časomírou – jelo se jen na „robertky“ a nezkušení časoměřiči na drahách často naměřili téměř nesmyslné časy.

3 Fins Cup v Žilině na začátku března je zrušen kvůli pořád ještě trvajícím covidovým opatřením na Slovensku, takže dalším závodem co nás čeká je III. kolo MSLM v N. Jičíně v sobotu 12. března.


1. Kolo MSLM – ZLÍN 15.01. 2022

V sobotu 15. ledna dopoledne proběhlo na zlínském 25m bazénu I. kolo MSLM pro rok 2022. Nemo Zlín se organizace závodu, který byl časově velmi limitován, zhostilo na výbornou. Stihly se odplavat všechny plánované disciplíny, informovanost trenérů, závodníků a přihlížejících diváků byla výborná a stihlo se provést i důstojné a povedené vyhlášení vítězů.

Za domací NEMO standartně na výbornou závodil Oskar Bursa –  3x první místo v kategorii E – a Aleš Huňa, který vyhrál 200 BiFi a na 100 PP byl druhý v kategorii D chlapců. Vše v osobácích a cinkla bronzová medaile pro Lukáše Mlýnka na 200 BiFi v kat. C. Jako novic se blýskla třetím místem Nikol Svinkásková, také na trati 200 BiFi v kategorii D dívek. Déčkařská štafeta navíc předvedla perfektní týmový výkon a zvítězila v didciplíně 4 x 50 BiFi mix. Vše v osobácích si zaplavala Tereza Novotná, Tobiáš Tlusták, Monika Picková a Klára Družbová, Kristýna Družbová se zlepšila na krátkých tratích, na delších tratích se projevila předcházející nemoc a obráceně na tom byla Daniela Vlčková, která se zlepšila na 400 PP. Škoda že za NEMO startovalo pouze 10 závodníků z povolených 22 závodníků. V některých kategoriích máme závodníků málo a tam, kde jich máme dost nás ovlivnily nemoci a karantény. Zatím jsou také vidět velké rozdíly ve výkonnosti u závodníků, kteří mají možnost 7 – 8 tréninků ve vodě týdně oproti závodníkům, kteří trénují 2 – 3 x týdně. Už děláme vše proto, aby závodníci kat. C měli možnost minimálně 4 tréninků ve vodě týdně a snad se to na jejich výkonnosti brzy projeví.

 

 


Odpolední před Vánoční dovádění v bazénu 23.12. 2021

23.12. 2021 nastal čas radovánek a her v 25-ti metrovém bazénu.

Odkaz na https://www.rajce.idnes.cz/hledej?q=vlciceh&sort=score v sekci videa se pobavíte 🙂

 


Smršť osobáků při ukončení sezóny 2021 – Mikulášský pohár Přerov

V sobotu 4.12.2021 proběhly v Přerově oblíbené a silně obsazované závody zejména v mladších ročnících – Mikulášský pohár. Sešli se zde závodníci s celé ČR a zastoupení zde měli i 3 kluby ze Slovenska. NEMO Zlín zde reprezentovalo 12 závodníků.

V kategorii dospělých nás dobře reprezentovali Jarmila Slovenčíková, Petra Polišenská a Daniel Polášek, který jako vytrvalec se blýskl druhým nejrychlejším časem na 50PP, juniorech kategorie B si Jáchym Uchytil vyrovnal svá osobní maxima, ale skvělý výkon a výsledek na 50 BiFi přišel vinou diskvalifikace, Kristýna Vlčková zaplavala časy blízké svým maximům a odpovídající tréninkovým možnostem, Karolína Dubinová si vytvořila 3 osobáky ze čtyř startů. V kategorii C startovala Antonie Ondruchová. Všechny výkony v osobních rekordech, na umístění v popředí výsledkové listiny to zatím nestačí, ale ona i v příštím roce zůstává v této kategorii a postupně se určitě bude posouvat nahoru ve výsledcích.

Nejvíce závodníků respektive závodnic jsme měli v kategorii D – startovaly Žofie Čadová, Daniela Vlčková, Michaela Gracová a Adéla Žaludková. Žofie si zaplavala výborné osobáky na 50 a 100 BiFi a oba výkony stačily na druhé místo v nejsilněji obsazené kategorii (o třetí druhé místo na 200 BiFi za 2:13,5 přišla díky diskvalifikaci za pohyb při startu) a ukázala výrazné zlepšení v PP technice výkonem na 100PP. Daniela výsledky těsně za „bednou“ ukázala svůj talent na PP při sprintech. Ona stále plave jen v klasické monoploutvi, až se naučí plavat s moderními typy monoploutví, určitě ji to zase výkonnostně a výsledkově posune nahoru. Míša a Adéla zaplavaly téměř vše v osobácích, zejména výrazné zlepšení v PP disciplínách trenéry potěšilo a obě zůstávají ještě v příštím roce v této kategorii a výsledkově půjdou určitě nahoru. Anička Slovenčíková byla jediným naším zástupcem v kategoriích nejmladších Éček. Ze tří startů si udělala dva osobáky a dvakrát byla na bedně v kategorii E0. Příští rok už bude v kategorii E, ale s její tréninkovou pílí se určitě brzy zase začne objevovat v popředí výsledkových listin.

Závody na přerovském 50m bazénu můžeme hodnotit jako velmi povedené i v době přísných covidových restrikcí, což znemožnilo účast i některým závodníkům NEMO Zlín. Do konce roku se už žádných závodů na bazénu NEMO Zlín nezúčastní (v ČR jsou všechny zrušeny) a tak nejbližším závodem, který nás čeká je 1. kolo MSLM v sobotu 15.ledna ve Zlíně. 


MČR v PP a RP 2021 – NOVÝ JÍČÍN  13. – 14.11.

 

MČR v ploutvovém plavání kategorie D, E.

O víkendu 13.-14. listopadu proběhlo v Novém Jičíně Mistrovství republiky mladších a starších žáků. Celkově se zúčastnili závodníci z třinácti klubů. Za Zlínský klub NEMO plavali Novotná Tereza, Mlýnek Lukáš, Vlčková Daniela, Picková Monika, Gracová Michaela, Žaludková Adéla, Slovenčíková Anna, Huňa Aleš, Čadová Žofie, Brusa Oskar a Družbová Kristýna.

Nejlepší výsledky v kategorii E podal Oskar Bursa s 5ti zlatými, jednou stříbrnou a jednou bronzovou medailí. Dál potom Aleš Huňa v kategorii D s jednou stříbrnou, jednou bronzovou medailí a dvěmi čtvrtými místy. Dalším úspěšným byl Lukáš Mlýnek, který posbíral tři bronzové medaile a dvě čtvrté a tři páté místa. Z děvčat dosáhla na bronz Trezka Novotná v discipíně 100BF v čase 1:05,23. NEMO obsadilo bronzové  místo ve štafetovém závodu ve složení Lukáš Mlýnek, Aleš Huňa, Danielka Vlčková a Kristýnka Družbová.

Všichni ostatní si zaplavali hodně osobních rekordů, ale i přes to jsme viděli, že je na čem pracovat. Doufejme tedy, že pandemická situace nás zase neutne v tréninku a budeme moct makat co nejintenzivněji.

 


MČR v PP a RP 2021 – ZLÍN 6. – 7.11.

O víkendu 6. – 7. listopadu 2021 proběhlo na zlínském 50m bazénu Mistrovství republiky v ploutvovém plavání a rychlostním potápění. Domácí klub NEMO Zlín se zhostil jako tradičně organizátorských povinností na výbornou a závody proběhly ve svižné tempu a přátelském sportovním soutěživém duchu. Současná situace s různými koronavirovými omezeními se sice trochu podepsala na kvalitě některých disciplín. Přesto se zaplavaly dva nové rekordy ČR. Olomoucký Filip Látal zaplaval 1500PP za výborných 13:06,60 a vylepšil tak o 15s český rekord. V juniorkách vylepšila Klára Mazalová z Tábora český rekord o 2 sekundy na 800 PP na čas 7:29,29.

Ze zlínských závodníků zaslouží absolutorium Kryštof Bursa, který vyhrál všechny tři BiFi tratě které plaval ( 50,100 a 200) v juniorské kategorii a dokonce na 50BiFi zvítězil celkově. Dvě třetí místa v celkového pořadí si vyplavala Adéla Kneiflová a to na nejkratších sprintech na 50PP a  50RP. V slaběji obsazené juniorské kategorii B si jedno druhé a dvě třetí místa  připsala Kristýna Vlčková (200 PP a 100 a 200 BiFi) a Jáchym Uchytil má také dvě bronzové medaile z BiFI ( 50 a 200m) . Mladší závodníci sice medailová umístění nevyplavali, ale bylo od nich vidět spoustu výborných výkonů a nových osobních rekordů. Ve skvělém světle před MR kategorie D se ukázal Aleš Huňa na 200 a 400 BiFi, Tobiáš Tlusták zaplaval všechny disciplíny v osobácích při zlepšení o 5 – 10% ve výkonech. Holky z kategorie C – Marie Mezníková a Antonie Ondruchová se také výrazně zlepšily téměř ve všech plavných disciplínách. A nezklamali ani starší závodníci, Monika Hamšíková předvedla solidní výkon a BiFi sprintech, Petra Polišenská v RP disciplínách také proháněla ty nejlepší, Karolína Dubinová ukázala výrazné zlepšení v PP disciplínách a téměř veteráni Petr Holík a Jan Coufal pomohli k pěkným časům nemáckých štafet a krásnému závodu na 4 x 50 BiFi mix.


Memoriál P. Ladiča 2021

V sobotu 23.10.2021 proběhl v bratislavském 50m bazénu na Pasienkach 48.ročník Memoriálu P. Ladiča. Zúčastnili se ho dva starší závodníci NEMO – Jáchym Uchytil a Kristýna Vlčková. Z českých klubů byli přítomni ještě závodníci MH Praha a Nautilusu Břeclav. Výkony se zde plavaly výborné bylo si s kým zazávodit. Například 50RP muži za 14,96s (nový slovenský rekord) a 17,76s u žen jsou krásné časy a třeba výkon juniora Tomáše Pilného z MH Praha na 400 PP za 3:15,1 také stojí za povšimnutí. Jáchym začal nešťastně disciplínou 50RP, kdy minul desku při dohmatu a sepnul ji až při vylézání z vody, ale osobáky na 50 a 100 BiFi potěšily a dávají mu naději na slušné umístění v kategorii juniorů na Mistrovství republiky, které bude za 2 týdny ve Zlíně. Kristýna 50 a 100 BiFi také zaplavala krásně, pouze setiny od osobáků a v rámci omezené možnosti trénování určitě výborné výsledky a umístění na bedně v rámci Memoriálu. 50RP a 100PP si plavala jako test ve tvrdší ploutvi a výsledky tomu odpovídaly. Jediným negativem byla přísná Covidová opatření uplatňovaná na Slovensku, která nedovolovala přítomnost diváků a vyhecované skandování trochu chybělo na jinak výborné atmosféře závodů.


Oblastní liga mládeže Olomouc

Pod trenérským vedením  Jarky Slovenčíkové a Lenky Družbové, se náš klub zúčastnil Oblastní ligy mládeže v Olomouci dne 23.10.2021.Za klub byla vyslána dívčí sestava v podání Kristýnky  Družbové, Aničky Slovenčíkové, Danielky Vlčkové a Adélky Žalůdkové.

Nejvíce bylo vidět na stupních vítězů Aničku, která se umístila v každé zaplavané disciplíně: 50PP,50Bifi,100bifi.

Dany na 50PP dojela na 4. místě.

Adélka podala skvělý výkon na 50PP.

Kristýnka měla velký posun v disciplínách 50bifi a 100PP, které j dokonale sedly.

Všechny holky předvedly kvalitní výkony. Důkazem je posunutí svého maxima v každém závodě.

Což je dobrý základ pro budoucí závody.

Holky, děkujeme, byly jste skvělé.


Ohlédnutí se za letním soustředěním

Od pondělí 23.8. do pátku 27.8. proběhlo předsezónní bazénové soustředění NEMO. Dopolední tréninky proběhly na 50m bazénu ve Zlíně, podvečerní pak na 25m bazénu v Uherském Hradišti. Soustředění bylo zaměřeno na techniku PP, BiFi a správné dýchání pomocí šnorchlu a také na věci, které se špatně trénují na 50m bazénu, když se plave na šířku, tzn. skoky, obrátky a výjezdy. Soustředění se zúčastnili hlavně holky – Kristýna a Daniela Vlčkovy, Kristýna Družbová, Antonie Ondruchová, Adéla Žaludková, Monika Picková a na části soustředění na zlínském bazénu byli také Pavel Skřivánek a Oskar Bursa.


SKVĚLÍ VETERÁNI 

Třetí kolo Českého poháru v  DPP proběhlo v sobotu 26.6.2021 na Skašovském  jezeře u Tovačova . V krásném prostředí  uprostřed čistých jezer se zázemím loděnice a kempu tovačovského jachtařského klubu byla radost si zaplavat a zazávodit. Této příležitosti využili i veteráni  NEMO Zlín. V dobře obsazeném závodě veteránů obsadil Drahomír Chalupa třetí místo a Mojmír Knápek byl dokonce druhý. Porazil je pouze olomoucký Zbyněk Svozil (bývalý mistr světa v DPP z roku 1987 a dlouholetý reprezentant ČR). Veteráni NEMO si závdavkem dali ještě „stovečku“ na kole, protože si na Tovačovská jezera a zpět dojeli po vlastní cyklistické ose.

Foto:

Účastníci akce – zleva Petr Holík, Drahomír Chalupa, Mojmír Knápek a Kamil Vinter


 

SPORTOVEC ROKU 2019 – VYHLÁŠENÍ

Jedna Janásek se dostal do skupiny TOP 10 sportovců, které město Zlín ocenilo.

Děkujeme!

Video z vyhlášení: https://www.youtube.com/watch?v=ukCulqg5EuI

 

 


20.5.2020 sporty-cz.cz
Těším se na začátek plaveckých tréninků …
Interview Anny Cimburkové, který vznikl pro Czech Finswimming Fanclub, s Jendou Janáskem.


19.5.2020 Zlínský deník
Plavec s ploutvemi Janásek se chce kvalifikovat na mistrovství Evropy


8.-9.2.2020 sporty-cz.cz
Závod Žďárský Gumák
Vítězem čtyřboje se stala Adéla Kneifelová z Nemo Zlín, Jan Janásek obsadil třetí místo.


25.1.2020 sporty-cz.cz
Závod Moravskoslezské ligy mládeže ve Zlíně
První kolo ligového ročníku 2020


14.12.2019 sporty-cz.cz
Finále Středoevropského poháru v Jastrebie – Zdrój
Středoevropský pohár zůstává v Jastrebie – Zdrój


7.12.2019 sporty-cz.cz
Mikulášský pohár 2019 – Přerov
5. ročník závodů mladých ploutvařů v Přerově.


14.11.2019 Zlínský deník
Úspěchy na NEMO TROPHY
Janásek na domácím Nemo Trophy 2019 díky osobním rekordům bral dvakrát stříbro


6.8.2019 Zlínský deník
Plavec s ploutvemi Janásek si v Egyptě vyměňoval dresy
Jan Janásek v egyptském Sharm El Sheikh absolvoval svoje první juniorské mistrovství světa v ploutvovém plavání.


5.8.2019 sporty-cz.cz
Juniorští ploutvaři vezou z Mistrovství světa dvě stříbra
Na přelomu července a srpna, konkrétně 28. července – 4. srpna 2019, hostilo známé egyptské letovisko Sharm El Sheikh Mistrovství světa juniorů v ploutvovém plavání.


12.6.2019 sporty-cz.cz
Mistrovství ČR v ploutvovém plavání hostil Zlín
Celkem 216 závodníků a závodnic z 14 klubů se první červnový víkend sjelo do Zlína, kde se konalo Mistrovství ČR jednotlivců v ploutvovém plavání a rychlostním potápění. Pořadatelem letošního mistrovství byl zlínský klub ploutvového plavání NEMO Zlín.


6.6.2019 Zlínský deník
Zlínský plavec s ploutvemi pojede do Egypta bojovat o světový titul
Šestnáctiletý Jan Janásek na víkendovém Mistrovství České republiky v ploutvovém plavání potvrdil, že patří mezi velké tuzemské talenty. Člen týmu Nemo Zlín získal medaili ve všech svých pěti startech.


21.5.2019 sporty-cz.cz
Na Modrém mítinku se přepisovaly české rekordy
Kryštof Bursa (Nemo Zlín) na tradičním závodě Modrý mítink přepisoval české rekordy tabulky kategorie D.


12.2.2019 sporty-cz.cz
Žďárský gumák potřetí
Nejrychlejším mužem na trati 400 BF „O Žďárský gumák“ se letos stal Jakub Jarolím z SP LAGUNA Nový Jičín, druhé místo obsadil David Musil z domácího klubu ČOCHTANKLUB Žďár nad Sázavou a třetí příčku vybojoval Jan Janásek z klubu NEMO Zlín.


29.1.2019 sporty-cz.cz
Moravskoslezská liga mládeže odstartovala ve Zlíně
První ze tří kol Moravskoslezské ligy mládeže v ploutvovém plavání, která stejně jako v předešlých letech vyvrcholí v listopadu 2019 soubojem s vítězi České ligy mládeže v 18. ročníku Finále, se uskutečnilo v sobotu 26. ledna ve Zlíně.